Εβδομάδα δωρεάν επαναληπτικών μαθημάτων (07/09/2020 – 11/09/2020)

JOIN THIS EVENT!

We would love join us on this event!

Εβδομάδα  Δωρεάν  Επαναληπτικών  Μαθημάτων  (07/09/2020 – 11/09/2020)

Με αφορμή την έναρξη της νέας σχολικής και την πρωτόγνωρη συνθήκη με την οποία ολοκληρώθηκε η προηγούμενη λόγω της πανδημίας COVID-19 το κέντρο ξένων γλωσσών minDMasters ανακοινώνει έγκαιρα την έναρξη επαναληπτικών μαθημάτων σε όλα τα επίπεδα της Αγγλικής Γλώσσας με στόχο να καλύψει τυχόν κενά αλλά και να προετοιμάσει καλύτερα τους μαθητές για το επόμενο επίπεδο εκμάθησης.

Στο πρόγραμμα έχουν δικαίωμα συμμετοχής όλοι οι υφιστάμενοι μαθητές του εκπαιδευτηρίου μας αλλά και όσοι πραγματοποιήσουν εγγραφή από τις 20/08/2020 και μέχρι την ημερομηνία έναρξης του κύκλου των συγκεκριμένων μαθημάτων.

Τα μαθήματα θα είναι καθημερινά και θα πραγματοποιούνται κατά τις απογευματινές ώρες. Το ωρολόγιο πρόγραμμα θα ανακοινωθεί το αργότερο έως τα τέλη Αυγούστου.

EVENT DETAILS

Easy to find this location. See you there!

ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ

Φροντιστήριο Mindmasters,